Dil Seçimi

Medivia Tıp Merkezi

Medivia Tıp Merkezi Hakkında


İstanbul’un Çengelköy semtinde aynı isimle hizmet veren hastanemizin, güçlerini, deneyimlerini ve bilgilerini birleştirmesiyle oluşmuş Medivia Tıp Merkezi, uluslararası standartlarda modern ve kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak amacıyla 2021 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesini amaç edinmiş merkezimizde, sağlık hizmetlerinin ertelenemez ve ikame edilemez olması nedeniyle, modern sağlık anlayışına uygun bir altyapı oluşturulmuştur.

Sizlere daha sağlıklı yarınlar sunabilmek için tüm hizmetlerimizi insana değer veren sıcak bir ortamda sunmaktayız. Bunu yaparken, hastalarımızın ihtiyaç ve taleplerine karşı saygılı, beklentilerini karşılamak için azimle çalışan bir ekip anlayışı ile hizmet vermekteyiz. 

Medivia Tıp Merkezi Özellikli Branşları


    • Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi
    • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
    • Uluslararası Hastalar için UHM Ofisi

Medivia Tıp Merkezi'ne Nasıl Gidilir


Hastanemiz Üsküdar ilçesine bağlı, iki kıtanın önemli merkezlerinden Çengelköy, Güzeltepe mahallesinde konumlanmıştır.

Otobüs ile geliyorsanız

Üsküdar yönünden

15S, 15R, 15U nolu toplu taşıma ile Bahçelievler Mahallesi durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Ümraniye yönünden

7 nolu toplu taşıma ile Bahçelievler Mahallesi durağında inerek, 15B nolu toplu taşıma ile Çengelköy Müfreze Amirliği durağında inip yürüyerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy yönünden

14R, 15SK nolu toplu taşıma ile Bahçelievler Mahallesi durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Beykoz yönünden

15TY, 15, 15F, 136B, 15A, 15T nolu toplu taşıma ile Marmara Üniversitesi Anadolu Hisarı Kampüsü durağında inip 14R nolu toplu taşımaya aktarma yaparak Bahçelievler Mahallesi durağında inebilirsiniz.

Minibüs ile geliyorsanız

Üsküdar-Rasathane minibüs hattı ile Bahçelievler Mahallesi durağı, Ümraniye-Çengelköy minibüs hattı ile Çamlıktepe Camii durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Yurt dışından ve şehir dışından gelen misafirlerimiz, havaalanı veya otogar servislerini kullanarak Kadıköy veya Üsküdar’a ulaşabilir. Bu semtlerden 15S, 14R, 15SK, 15R, 15U toplu taşımayla Bahçelievler Mahallesi durağına gelebilirler

Medivia Tıp Merkezi'nde Sunulan Hizmetler


 

Medivia Tıp Merkezi Medikal Teknolojiler


Ultrason Elastrografi

Ultrasonografi konusunda son teknolojik gelişmelerden olan kombi elastrografi cihazımız mevcuttur. Özellikle karaciğer, meme ve tiroit dokularını değerlendirmede, lezyonların birbirinden ayırt edilmesinde bu yöntem kullanılmaktadır. Alanında sıklıkla kullanılan fibroscan gibi incelemelere göre sensitivitesi ve spesifitesi yüksek bir yöntemdir. Ayrıca kronik karaciğer hastalığında fibrosizin değerlendirmesinde Combo Elastrografi diğer incelemelere göre daha güvenli sonuçlar verir.

Doktorlarımıza Danışın
✓ Valid
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.)
Arama
Yükleniyor...