Dil Seçimi

Medivia Hospital

Medivia Hospital Hakkında


İki kıtanın önemli merkezlerinden biri olan Çengelköy’de konumlanmış 7 katlı Özel Medivia Hastanesi Çengelköy’de, 4000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş ve geniş otoparkı bulunan, 26 servis yatağı (2 suit, 24 standart) , 25 kuvözlü yenidoğan yoğun bakım ünitesi, 7 yataklı erişkin yoğun bakım ünitesi olan toplamda 58 yataklı hastanemiz radyoloji ünitesi (MR, bilgisayarlı tomografi, röntgen), uyku laboratuvarı, endoskopi ünitesi, 24+1 poliklinik odası, 3 ameliyat odası, 2 doğumhane, biyokimya/mikrobiyoloji laboratuvarı, acil servis ve tanı üniteleriyle hizmet vermektedir.Hastanemizde koruyucu hizmet ve tedavi anlayışını en iyi şekilde uygulayabilecek hekim kadrosu, hemşire ve yardımcı sağlık personelimiz ile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Medivia Hospital Odaları


Tüm hasta odalarımız hasta ve hasta yakınlarının tüm temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere yüksek kalitede yapılandırılmıştır. Hasta odaları konfor beklentisine göre standart oda ve süit olarak ayrılmaktadır. Odalardaki duş ve tuvalet alanları üst düzey hijyenik kriterlere göre düzenli aralıklarla temizlenmektedir.

Standart Oda

Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış odalarda minibar, telefon, televizyon, internet bağlantısı, elbise dolabı, yemek masası, merkezi klima ve hemşire çağrı sistemi hizmetleri verilmektedir. Odalarda hasta yakınlarının dinlenebileceği refakatçi koltuğu (yatak) da bulunmaktadır.

Süit Oda

Süit odalar iki ayrı bölümden oluşmaktadır. Hastaların temel ihtiyaçlarına cevap vermesi dışında refakatçilerinin dinlenebileceği, ziyaretçilerini ağırlayabileceği bekleme alanı da bulunmaktadır. Normal odalarda sunulan hizmetlerin tümü verilmektedir.

Ayrıca doğum yapan annelerimizin kaldığı odalar aynı alanda konumlandırılmış ve beklentilerine göre farklılaştırılmıştır. Bebek heyecanlarını dolu dolu yaşamak isteyen ebeveynlerin istekleri doğrultusunda fotoğraf çekimi ve oda süslemesi gibi ek hizmetler de bu alanda deneyimli profesyonellerin yönetiminde sunulmaktadır.

Medivia Hospital Özellikli Branşları


    • Çocuk Cerrahisi ve Çocuk Ürolojisi
    • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Medivia Hospital'a Nasıl Gidilir


Hastanemiz Üsküdar ilçesine bağlı, iki kıtanın önemli merkezlerinden Çengelköy, Güzeltepe mahallesinde konumlanmıştır.

Otobüs ile geliyorsanız

Üsküdar yönünden

15S, 15R, 15U nolu toplu taşıma ile Bahçelievler Mahallesi durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Ümraniye yönünden

7 nolu toplu taşıma ile Bahçelievler Mahallesi durağında inerek, 15B nolu toplu taşıma ile Çengelköy Müfreze Amirliği durağında inip yürüyerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy yönünden

14R, 15SK nolu toplu taşıma ile Bahçelievler Mahallesi durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Beykoz yönünden

15TY, 15, 15F, 136B, 15A, 15T nolu toplu taşıma ile Marmara Üniversitesi Anadolu Hisarı Kampüsü durağında inip 14R nolu toplu taşımaya aktarma yaparak Bahçelievler Mahallesi durağında inebilirsiniz.

Minibüs ile geliyorsanız

Üsküdar-Rasathane minibüs hattı ile Bahçelievler Mahallesi durağı, Ümraniye-Çengelköy minibüs hattı ile Çamlıktepe Camii durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Yurt dışından ve şehir dışından gelen misafirlerimiz, havaalanı veya otogar servislerini kullanarak Kadıköy veya Üsküdar’a ulaşabilir. Bu semtlerden 15S, 14R, 15SK, 15R, 15U toplu taşımayla Bahçelievler Mahallesi durağına gelebilirler


Medivia Hospital'da Sunulan Hizmetler


 

Medivia Hospital Medikal Teknolojiler


Ultrason Elastrografi

Ultrasonografi konusunda son teknolojik gelişmelerden olan kombi elastrografi cihazımız mevcuttur. Özellikle karaciğer, meme ve tiroit dokularını değerlendirmede, lezyonların birbirinden ayırt edilmesinde bu yöntem kullanılmaktadır. Alanında sıklıkla kullanılan fibroscan gibi incelemelere göre sensitivitesi ve spesifitesi yüksek bir yöntemdir. Ayrıca kronik karaciğer hastalığında fibrosizin değerlendirmesinde Combo Elastrografi diğer incelemelere göre daha güvenli sonuçlar verir.

Medivia Hospital Doktorları


Doktorlarımıza Danışın
✓ Valid
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.)
Arama
Yükleniyor...