Dil Seçimi
Bu Sayfayı Paylaşın:

Odalarımız


Tüm hasta odalarımız hasta ve hasta yakınlarının tüm temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere yüksek kalitede yapılandırılmıştır. Hasta odaları konfor beklentisine göre standart oda ve süit olarak ayrılmaktadır. Odalardaki duş ve tuvalet alanları üst düzey hijyenik kriterlere göre düzenli aralıklarla temizlenmektedir.

Standart Oda

Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış odalarda minibar, telefon, televizyon, internet bağlantısı, elbise dolabı, yemek masası, merkezi klima ve hemşire çağrı sistemi hizmetleri verilmektedir. Odalarda hasta yakınlarının dinlenebileceği refakatçi koltuğu (yatak) da bulunmaktadır.

Süit Oda

Süit odalar iki ayrı bölümden oluşmaktadır. Hastaların temel ihtiyaçlarına cevap vermesi dışında refakatçilerinin dinlenebileceği, ziyaretçilerini ağırlayabileceği bekleme alanı da bulunmaktadır. Normal odalarda sunulan hizmetlerin tümü verilmektedir.

Ayrıca doğum yapan annelerimizin kaldığı odalar aynı alanda konumlandırılmış ve beklentilerine göre farklılaştırılmıştır. Bebek heyecanlarını dolu dolu yaşamak isteyen ebeveynlerin istekleri doğrultusunda fotoğraf çekimi ve oda süslemesi gibi ek hizmetler de bu alanda deneyimli profesyonellerin yönetiminde sunulmaktadır.

Doktorlarımıza Danışın
✓ Valid
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.)
Arama
Yükleniyor...